Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit,Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit

Rozkládací Jídelní Stůl FANTASOS Dekorhome Antracit,Rozkládací Jídelní Stůl FANTASOS Dekorhome Antracit

Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit,Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní stoly
Dodavatel:Invicta
Cena:43793.00 Kč
Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit,Rozkládací jídelní stůl FANTASOS Dekorhome Antracit 4,75 (95%) 45 hodnocení

Moderní rozkládací jídelní stůl v industriálním designu. Deska stolu je vyrobena z keramiky světlé barvy s autentickým mramorovým / antracitovým vzhledem, která byla aplikována na vysoce kvalitní desku z bezpečnostního tvrzeného skla. Pomocí otočného mechanismu lze desku vysunout a zasunout, takže stůl můžete prodloužit až o 60 cm. Kromě důmyslné stolní desky zaujme jídelní stůl také skvěle navrženou podnoží z kovu s práškovým nástřikem v antracitové barvě.  Barva:bílo-šedý mramor / antracitšedohnědá taupe / mramor/ antracitantracit / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:keramika / sklo / kov Rozměry:šířka: 130 - 190 cmhloubka: 100 cmvýška: 75 cm tloušťka desky: 1,1 cmtloušťka skla: 0,8 cm Dodáváno v demontu.,Moderní rozkládací jídelní stůl v industriálním designu. Deska stolu je vyrobena z keramiky světlé barvy s autentickým mramorovým / antracitovým vzhledem, která byla aplikována na vysoce kvalitní desku z bezpečnostního tvrzeného skla. Pomocí otočného mechanismu lze desku vysunout a zasunout, takže stůl můžete prodloužit až o 60 cm. Kromě důmyslné stolní desky zaujme jídelní stůl také skvěle navrženou podnoží z kovu s práškovým nástřikem v antracitové barvě.  Barva:bílo-šedý mramor / antracitšedohnědá taupe / mramor/ antracitantracit / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:keramika / sklo / kov Rozměry:šířka: 130 - 190 cmhloubka: 100 cmvýška: 75 cm tloušťka desky: 1,1 cmtloušťka skla: 0,8 cm Dodáváno v demontu.


Hledáte Jídelní stoly? V sekci kuchyň je možné objevit jedinečné rozkládací jídelní stůl fantasos dekorhome antracit,rozkládací jídelní stůl fantasos dekorhome antracit!
© 2023Kontakt