Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor,Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor

Rozkládací Jídelní Stůl LITAI Dekorhome Bílošedý Mramor,Rozkládací Jídelní Stůl LITAI Dekorhome Bílošedý Mramor

Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor,Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní stoly
Dodavatel:Invicta
Cena:42712.00 Kč
Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor,Rozkládací jídelní stůl LITAI Dekorhome Bílošedý mramor 2,75 (55%) 34 hodnocení

Tento neobyčejný rozkládací jídelní stůl v industriálním stylu si ihned zamilujete. Má velkorysou jídelní tabuli o délce 180 cm, která se může být rozložena až na 240 cm. Stolní deska je vyrobena ze stolní keramiky a bezpečnostního tvrzeného skla v dekoru mramoru. Keramická deska je posazena na bytelných kovových nohách v barvě antracit, které zajišťují maximální stabilitu při stolování. Materiály, ze kterých byl stůl vyroben se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození.  Barva:bílý mramor / antracitčerný mramor / antracit Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:keramika / sklo / kovRozměry:šířka: 180 - 240 cmhloubka: 95 cmvýška: 77 cmtloušťka desky: 1,4 cm Dodáváno v demontu.,Tento neobyčejný rozkládací jídelní stůl v industriálním stylu si ihned zamilujete. Má velkorysou jídelní tabuli o délce 180 cm, která se může být rozložena až na 240 cm. Stolní deska je vyrobena ze stolní keramiky a bezpečnostního tvrzeného skla v dekoru mramoru. Keramická deska je posazena na bytelných kovových nohách v barvě antracit, které zajišťují maximální stabilitu při stolování. Materiály, ze kterých byl stůl vyroben se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození.  Barva:bílý mramor / antracitčerný mramor / antracit Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:keramika / sklo / kovRozměry:šířka: 180 - 240 cmhloubka: 95 cmvýška: 77 cmtloušťka desky: 1,4 cm Dodáváno v demontu.
Hledáte Jídelní stoly? V sekci kuchyň je možné objevit jedinečné rozkládací jídelní stůl litai dekorhome bílošedý mramor,rozkládací jídelní stůl litai dekorhome bílošedý mramor!
© 2023Kontakt